Захищеність людини , що знаходиться за кермом і людей усередині транспортного засобу за багатьма критеріями залежить від лобового скла.Кузов у легкового автомобіля як правило несучий і лобове скло є одним з його елементів.Заборонена експлуатація автомобіля з пошкодженим автосклом, а особливо з пошкодженим лобовим склом.Навіть невеликий скол або тріщина лобового скла може привести до непоправних наслідків.

Саме тому, то як і ким встановлено автомобільне скло має надзначення.Це має важливе значення у відношенні не лише до лобового автоскла, але і до кузовного скла.Треба мати недюженный досвід у сфері роботи з автосклом, а також використати якісний інструмент і витратні матеріали для інсталяції автоскла.Наші фахівці дотримуються найсуворіших вимог до якості як до скла, так і до установки автомобільного скла. Тільки унас гарантія-пожиттєва.

Компанія avtostekla.in.ua дасть Вам не лише установку автоскла, але і його тонування, а також можемо допомогти Вам з ремонтом тріщин і сколов автомобільного скла.Ми використовуємо тільки професійні технології і спецнабори для інсталяції автомобільного скла провідних світових виробників.Усі роботи робляться як на власних виробничих площах, так і,за бажанням клієнта, на виїзді.

У своїй професійній діяльності ми застосовуємо такі матеріали як : клей-герметик SIKA, TRIMPLAST спецінструмент : PANTHER Tools & Products Ltd, PMA/TOOLS

Ми, для тонування автоскла, застосовуємо плівку CPFilms (США) яка відрізняється найвищою якістю при її експлуатації-такими як низька, в порівнянні з іншими виробниками, чуттєвість, як до низьких, так і до високих температур, відсутністю відшаровувань, стійкістю до затирань і подряпин.Як правило, для тонування, відсутня необхідність демонтажу автоскла.

Компанія avtostekla.in.ua надає автовласникам автомобільне скло як китайський "FY Glass", так і відоміші "Sekurit Saint - Gobain","Asahi", "Guardian" і "Jonson". Це знамениті у всьому світі бренди-яак якістю , так і довголіттям в експлуатації.Але щоб вони відслужили відведений їм заводом-виготівником термін потрібно в першу чергу висококласна послугу з їх установки, що і надає avtostekla.in.ua . Найчастіше відбувається заміна вітрового / лобового / скла, тому і зустрічаються дуже часто, так зване ліве, підробне автоскло. Як же узабезпечити себе може рядовий автолюбитель від купівлі фальсифікату ?

Avtostekla.in.ua має можливість надати покупцеві автомобільного скла усі покладені згідно із законом сертифікати і дозволи на саме автоскло і на його установку.Але найголовніший сертификат-це наше добре ім'я на ярмарку автомобільного скла України.Ми працюємо двадцять років-нас знають і довіряють!