Asahi Glass Company

Asahi Glass Company представляє собою найбільший у світі концерн з виробництва скла. Це виробництво подарувало світові такі марки автомобільного скла, як AGC Automotive, Asahi, Lamisafe, AP Tech. Splintex, Temperlite, Asahimas, БОР.

На сьогоднішній день Asahi Glass Company займає більше третини ринку автомобільного скла і є, без сумніву, абсолютним лідером в цій області. Це не жарт так як кожен третій автомобіль у світі виходить у світ з фірмовим склом Asahi Glass Company.

Історія цієї компанії почалася ще в 1907 році в Японії. Засновником першої японської компанії, яка досягла успіху у виробництві листового скла, став Тошія Івасаки. У 60-х роках 20 століття компанія перейшла до масового виробництва автомобільного скла - в цей час став стрімко розвиватися авторинок. Сьогодні Asahi Glass Company є однією з трьох найбільших корпорацій з виробництва скла, що володіє тільки за межами Японії більш ніж 50 підприємствами. Але, перш за все, Asahi Glass Company відома як самого великого офіційного постачальника скла для автопрому Японії. Клієнтами цієї компанії є Toyota, Nissan, Honda і Mitsubishi. У 2004 році торговельні марки Splintex, Asahi, Temperlite, Lamisafe і AP Technoglass об'єдналися під Єдиним брендом AGC.