PPG

Компанія «Пітсбурзька компанія з виробництва скла» або PPG почала свою діяльність в 1883 році. У 1968 році компанія була перетворена в концерн PPG Industries, який займався різними сферами виробництва. Але виробництво скла так і залишилося одним з основних напрямків діяльності компанії.

 На сьогоднішній день концерн займає лідируючі позиції на кількох фронтах виробництва - це і компанія № 1 в світі в області виробництва лакофарбових покриттів для автотранспорту, і лідер по розробці технології і устаткування для заміни автомобільного скла, і світовий лідер по виробництву оригінального і запасного скла для літаків комерційної, військової та цивільної авіації, а також всесвітньо відомий виробник листового скла для виготовлення меблів і дзеркал, також використовується в будівництві, фотохромних лінз та оптичних монометрів.

Але особливі досягнення концерну у виробництві автомобільного скла просто не можна обійти увагою. Ця компанія винайшла лобове скло Sungate, що виконує функцію антени, скло Solextra, що відображає 60% сонячного світла, яке було вибрано для автомобілів Mercedes-Benz, Porcshe Cayenne, Lexus RX330, BMW X5. Сьогодні компанія налагоджує дипломатичні зв'язки в Росії - справа не обмежиться поставками скла - компанія орієнтована на ряд перспективних спільних проектів.